MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Merkantil Bank NB II, 24. forduló eredmények

A Siófok 2-0-ás kisvárdai sikerével és a Békéscsaba mosonmagyaróvári győzelmével hétpontosra csökkent a két csapat közötti különbség. A hét délutáni másodosztályú meccsen egy hazai csapat sem örülhetett.

Merkantil Bank NB II, 24. forduló

KISVÁRDA MASTER GOOD–BFC SIÓFOK 0–2 (0–1)
Gólszerzők: Petneházi (0–1) a 41., Nagy D. (0–2) a 76. percben

KISVÁRDA: Zöldesi – Izing, Rjasko, Vári B. – Lucas – Hej, Melnik, Délczeg, Protics (Ilics, 67.) – Gosztonyi (Strestík, a szünetben), Horváth Z. (Lukács R., 77.).
SIÓFOK: Balajcza – Szilágyi Z., Fehér Zs., Lorentz, Hidvégi Sándor – Gál M., Petneházi – Nagy D., Farkas N. (Lázár Zs., 66.), Bévárdi (Lénárt, 92.) – Elek B. (Balázs Zs., 91.). Opavszky Balázs sérült

SOPRONI VSE–VÁC FC 1–2 (0–0)
Gólszerzők: Kákonyi (0–1) a 49., Batizi-Pócsi B. (1–1) az 50., Durso (1–2) az 56. percben

SOPRON: Kunsági – Angyal Zs., Varga R., Fehér Z. (Garda, 84.) – Tóth D. – Czingráber, Szabó Á. (Gyürki, 43.), Hadházi (Kitl K., 64.) – Horváth P., Szabó V., Batizi-Pócsi B.
Kővári Róbert sérült
VÁC: Halasi – Görgényi, Szabó N., Tóth F., Kiliti (Búrány, 74.) – Kákonyi (Durso, 50.), Varga Sz. (Major M., 91), Tóth G., Gulyás M. – Balajti, Zsolnai R.
Lassú Zsombor nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

Egyre nehezebb helyzetben a  szebb napokat megélt soproni klubcsapat

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0–1 (0–1)
Gólszerző: Birtalan B. (0–1) a 37. percben

MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Bakos B., Szépe, Szpirulisz – Kovács B., Zsirai (Bartos, 73.), Kapacina V. (Maly, a szünetben), Winkler, Vágó – Lőrinczy (Kulcsár K., 73.), Eszlátyi.
BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Szélpál N., Mészáros M., Kiss L.– Nagy S., Hursán (Szatmári I., 58.), Viczián, Lustyik Levente, Gyurján B. (Gránitz, 77.) – Urbin (Király P., 70.), Birtalan B.

Lustyik Levente és társai fontos három bajnoki pontot szereztek

ETO FC GYŐR–CEGLÉD 3–0 (0–0)
Gólszerzők: Szánthó 65. – 11-esből, Magasföldi 69., Beliczky 93.
Peszmeg Viktor nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

SZEGED 2011-GA–BUDAFOKI MTE 0–2 (0–0)
Gólszerző: Pölöskey (0–1) a 82., Pölöskey (0–2) a 90. percben

KAZINCBARCIKAI SC–BUDAÖRSI SC 1–4 (1–0)
Gólszerzők: Murai (1–0) a 22., Czvitkovics (11-esből, 1–1) a 76., Pethő (1–2) a 83., Czvitkovics (11-esből, 1–3) a 85., Lengyel B. (1–4) a 88. percben

DOROGI FC–GYIRMÓT FC GYŐR 1–3 (0–1)
Gólszerzők: Horváth R. (0–1) a 3., Csató M. (öngól, 0–2) az 50., Nagy P. (11-esből, 0–3) a 77., Sitku (1–3) a 86. percben

SOROKSÁR SC–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0–0

ZTE–Csákvár 0–2 (0–0)
Gólszerzők: Galambos Á. 57., Bobál G. 72.