Merkantil Bank Liga őszi első az MTK Budapest

Vasárnap a Merkantil Bank Liga 21. fordulójában tovább növelte előnyét üldözői előtt a fővárosi kék-fehérek.

Eredmények:

CEGLÉDI VSE–MTK BUDAPEST 0–1 (0–0)
CEGLÉD: Mursits – Heffler T., Albert I., Preklet, Farkas A. – G. Bíró – Damásdi, Sándor I., Nyilas E. – Asztalos, Szilágyi P.
MTK: Szentpéteri – Katona M., Baki Ákos, Gengeliczki, Deutsch B. – Vass P., Schäfer (Szerencsi, 70.), Vass Á., Gera Dániel (Korozmán Kevin, 85.) – Toghelle, Lencse (Jakab, 90.).
Játékosaink közül Peszmeg Viktor, és Virág Ákos nem kapott lehetőséget a mérkőzésen, míg az ellenfél oldalán Balogh Béla sérült.
Gólszerző: Lencse (0–1) a 86. percben

SIÓFOK–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2–2 (1–0)
SIÓFOK: Balajcza – Opavszky Balázs, Fehér Zs., Lorentz, Szilágyi – Nagy D., Petneházi, Lázár Zs – Kozma (Berde, 70.), Elek B. (Kovács D., 42.), Bévárdi.  Hidvégi Sándor sérült
MOSONMAGYARÓVÁR: Tarczy – Bohner, Szépe, Szpirulisz, Katona – Vágó L., Zsirai – Lőrinczy (Darázs, 90.), Laki B, Kapacina (Huszárik, 85.) – Tóth L. M.
Gólszerző: Bévárdi (1–0) a 4., Szépe (1–1) az 54., Zsirai (1–2) a 65., Nagy D. (2–2) a 77. percben

AQVITAL FC CSÁKVÁR–SOPRONI VSE 1–1 (0–0)
Gólszerzők: Batizi-Pócsi (0–1) az 53., Sejben (1–1) a 78.percben
Kővári Róbert sérült

ZTE FC–GYIRMÓT FC GYŐR 2–4 (1-2)
Gólszerzők: Szalánszki (0–1) a 8., Czár (0–2) a 28., Vernes (1–2) a 29., Babati (2–2) az 56., Kiss M. (2–3) a 71., Farkas Z. (2–4) a 90. percben
Kiállítva: Kiss M. (törlesztésért) a 92. percben

SZOLNOKI MÁV–SOROKSÁR SC 1–3 (1–2)
Gólszerző: Tóth L. (1–0) a 9., Pál A. (1–1) a 32., Pál A. (1–2) a 41., Pál A. (1–3) a 65. percben

BUDAÖRS–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2–2 (1–1)
Gólszerző: Kékesi (1–0) az 5., Kesztyűs (1–1) a 10., Czvitkovics (2–1) az 53., Szinanovics (2–2) a 73. percben

VÁC FC–KAZINCBARCIKA 1–0 (0–0)
Gólszerző: Nagy R. (11-esből, 1–0) a 73. percben

KISVÁRDA MASTER GOOD–ETO FC GYŐR 1–3 (1–1)
Gólszerző: Erdélyi L. (0–1) a 6., Horváth Z. (1–1) a 34, Kovács K. (1–2) a 61., Papucsek (öngól, 1–3) a 91. percben

BUDAFOKI MTE–DOROGI FC 0–0