MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Merkantil Bank Liga NB II: növelte előnyét az MTK

Vasárnap elrajtolt a labdarúgó NB II 2017–2018-as kiírásának tavaszi idénye – pontosabban a bajnokságból hátralévő 17 forduló, mivel két „tavaszi” játéknapot már ősszel lejátszottak a csapatok. Fontos győzelemmel kezdte a 2018-as szezont a BFC Siófok.

NB II 22. forduló

MTK–BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3–0 (1–0)
MTK: Bese – Katona M., Balogh Béla (Baki Ákos, 43.), Gengeliczki, Deutsch – Vass P., Kanta J. (Schäfer, 71.), Vass Á., Farkas II B. (Jakab D., 72.) – Torghelle, Lencse.
Korozmán Kevin nem kapott lehetőséget a mérkőzésen, Gera Dániel sérült
BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Nagy S., Dlusztus, Szélpál N., Zahorán – Nagy I. (Tóth D., 78.), Király P. (Urbin, 62.), Hursán, Gyurján B. (Gránicz, 78.) – Birtalan B., Viczián.
Lustyik Levente a két klub közötti megállapodás értelmében nem léphetett pályára. Az agárdi a Sándor Károly Labdarúgó Akadémiára növendéke így a lelátón nézte végig a mérkőzést.
Gólszerző: Torghelle (1–0) a 44., Lencse (2–0) az 56., Lencse (11-esből, 3–0) a 90. percben

Balogh Béla kényszerűségből hagyta el a játékteret. Sérülése miatt Baki Ákos lépett pályára.

ETO FC GYŐR–BFC SIÓFOK 0–1 (0–0)
GYŐR: Gyurákovics – Szabó B., Koszó, Debreceni, Vadász V. (Rokszin, 56.) – Tajthy T. – Beliczky, Pongrácz (Szánthó R., 81.), Magasföldi, Szabó L., (Zamostny, a szünetben) – Daru B.
SIÓFOK: Balajcza – Szilágyi Z., Fehér Zs., Lorentz, Hidvégi Sándor– Gál M., Lázár Zs. (Berde, 66.) – Nagy D. (Balázs Zs., 75.), Farkas N., Bévárdi (Lénárt, 80.) – Elek B.
Opavszky Balázs sérült
Gólszerző: Elek B. (0–1) a 77. percben

Hidvégi Sándorék fontos győzelemmel kezdték a szezont

SZEGED 2011-GA–VÁC FC 3–0 (3–0)
Gólszerző: Zádori (1–0) a 29., Hegedűs M. (2–0) a 33., Zádori (3–0) a 41. percben
Kiállítva: Hegedűs Cs. (második sárga lap után) a 31. percben
Lassú Zsombor nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

ZTE FC–KISVÁRDA 2–1 (1–1)
Gólszerző: Ilics (0–1) a 13., Vernes (11-esből, 1–1) a 26., Króner (2–1) a 78. percben

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–GYIRMÓT FC GYŐR 1–1 (1–1)
Gólszerző: Sandal (0–1) a 8., Gréczi (1–1) a 17. percben

KAZINCBARCIKAI SC–SZOLNOKI MÁV 2–1 (1–0)
Gólszerző: Murai (1–0) a 43., Gábor (2–0) a 49., Tóth L. (2–1) a 90. percben

DOROGI FC–BUDAÖRSI SC 1–2 (0–1)
Gólszerző: Czvitkovics (0–1) a 37., Mészáros Á. (11-esből, 0–2) az 58., Palincsár (1–2) a 80. percben

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–AQVITAL FC CSÁKVÁR 1–3 (0–0)
Gólszerző: Sándor Gy. (11-esből, 0–1) a 61., Eszlátyi (1–1) a 71., Szépe (öngól, 1–2) a 85., Oldal (1–3) a 89. percben

SOROKSÁR SC–BUDAFOKI MTE 3–0 (1–0)
Gólszerző: Kundrák (1–0) a 15., Csizmadia Cs. (öngól, 2–0) az 53, Fröhlich (3–0) a 66. percben

A Sopron–Cegléd mérkőzés a pálya használhatatlansága miatt elmaradt. Így Kővári Róberték nem tudtak megmérkőzni Peszmeg Viktorékkal.