MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Merkantil Bank Liga NB II, 18. forduló

Tegnap a 18. játéknapot rendezték az NB II-ben. Tíz meccs után veszített a Tiszakécske, a Vác győzte le 2–0-ra a Merkantil Bank Liga 18. játéknapján.

BÉKÉSCSABA–GYIRMÓT FC GYŐR 0–1 (0–1)
Gólszerző: Strestik (0–1) a 3. percben

BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Szalai D., Viczián, Szélpál, Zahorán (Pilán, 60.) – Lustyik Levente, Nagy S. (Mészáros M., 60.) – Hursán, Gránicz (Király, 22.), Szatmári I.– Urbin
GYIRMÓT: Rusák – Varga P., Szilvási, Villám, Széles – Strestik (Présinger, 66.), Lázár P. – Herjeczki (Krebsz, 50.), Nagy P., Heffler (Sandal, 90.) – Szarka

WKW ETO FC GYŐR–KAZINCBARCIKA BSC 0–0

ETO: Horváth Tamás – Vadász V., Koszó, Debreceni, Kovács K. – Jakab D. (Koltai, 75.), Vukaszovics – Szimcsó, Magasföldi (Szánthó R., 85.), Andrics – Erdélyi (Mervó, 66.)
KAZINCBARCIKA: Fila – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Oltean – Tóth L. (Vajda, 92.), Toma, Kiss B. (Takács, 77.), Kanalos – Szabó L. (Belényesi, 81.)

VASAS FC–CEGLÉDI VSE 5–1 (2–1)
Gólszerzők: Szatmári L. (1–0) a 25., Balajti (11-esből, 2–0) a 28., Farkas A. (2–1) a 34., Bévárdi (3–1) az 53., Szatmári L. (4–1) a 76., Rétyi R. (5–1) a 89. percben

VASAS: Bese – Hinora, Kelemen, Talabér, Szivacski – Kovács M., Borbély (Szilágyi, 67.), Szatmári L. (Murka, 84.) – Bévárdi (Rétyi R., 74.), Balajti, Birtalan
CEGLÉD: Mursits – Wild, Nánási, Preklet, Farkas A. – Sigér Á. (Asztalos, 58.), Nagy T. – Rétyi T., Nyilas (Lukács, 80.), Oldal – G. Bíró (Kitl K., 37.)
Vaskó Tamás nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

(fénykép: vasasfc.hu)
Ismételten győzelemnek örülhettek a Vasas játékosai, valamint szimpatizánsai

BSS MONOR–ZALAEGERSZEGI TE 1–4 (0–1)
Gólszerzők: Babati B. (0–1) a 9., Tóth B. (1–1) a 64., Bedi (1–2) a 68., Babati B. (11-esből, 1–3) a 74., Karacs (öngól, 1–4) a 89. percben

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–SOROKSÁRI SC 2–0 (1–0)
Gólszerzők: Rezes (1–0) a 23., Daru (2–0) a 89. percben

TISZAKÉCSKE VSE–VÁC FC 0–2 (0–2)
Gólszerzők: Szabó N. (0–1) a 8., Szabó N. (0–2) a 27. percben
Lassú Zsombor nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC–DOROGI FC 2–2 (1–1)
Gólszerzők: Hegedűs M. (0–1) a 7., Beliczky (1–1) a 26., Hegedűs D. (2–1) a 63., Lénárt (2–2) a 87. percben

BFC SIÓFOK–BUDAÖRS 0–1 (0–1)
Gólszerző: Végh (0–1) a 7. percben
Hidvégi Sándor sérült

AQVITAL FC CSÁKVÁR–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2–2 (1–1)
Gólszerzők: Kovács Á. (0–1) a 4., Tamás N. (1–1) a 40., Dulló (2–1) az 55., Jelena (2–2) az 58. percben

BALMAZÚJVÁROS–BUDAFOKI MTE 1–2 (1–0)
Gólszerzők: Kóródi (1–0) a 31., Kovács D. (1–1) a 65., Kercsó (1–2) a 90. percben