MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Ivan Lovric különös héten van túl

Játékosunk, Ivan Lovric előbb fontos – győztes – gólt szerzett, majd három nappal később óriási hibát követett el, amiért két pontot vesztett csapata.

Elképesztő hetet tudhat maga mögött Ivan Lovric. Játékosunk, a Budapest Honvéd védője a szerdai, Haladás elleni Magyar Kupa mérkőzésen továbbjutást érő gólt szerzett Szombathelyen (1-2), majd a szombaton mérkőzést befolyásoló hibát követett el.

Ivan Lovric (középen) nyolc éve hű a kispesti csapathoz

"Borzalmasan éreztem magam a bőrömben a hibám után, de túl kell lépnem ezen, nem szabad hetekig emésztenem magam – mondta játékosunk, a kispestiek 34 éves hátvédje.Szerdán továbbjutottunk a gólommal, szombaton meg…
Kétségtelen, nem kellett volna becsúsznom, amikor Gpgol Mebrahtunál volt a labda, főleg úgy, hogy ennyi rutinnal, kétszázhuszonhárom élvonalbeli bajnokival a hátam mögött tudnom kell, hogy a tizenhatoson belül csak végszükség esetén próbálhatunk meg így szerelni. El kell ismernem, be lehetett fújni a büntetőt, amelyet sajnos Josip Knezevic értékesített, így meg kellett elégednünk a döntetlennel. Ami a meccset illeti: az első félidőben gyengén, a fordulás után kifejezetten jól játszottunk, főleg a vezető gólunk után adódott előttünk több gólszerzési lehetőség kontrákból, de hibáztunk a kapu előtt.”

A Budapest Honvéd így kissé leszakadt a harmadik helyen álló Mezőkövesd-Zsórytól, a különbség jelenleg nyolc pont, de játékosunk amondó, még nem szabad lemondani a dobogós álmokról.

Ivan Lovirc az egyik meghatározó játékosa csapatának

"Szombaton kezdődik a harmadik kör a bajnokságban, a hátralévő tizenegy fordulóban ezért még előreléphetünk. A következő négy bajnokiból hármat, a Diósgyőr, a Kisvárda és a Debrecen ellenit hazai pályán játsszuk, és Paksra utazunk. Sajnos a DVTK ellen nem léphetek pályára öt sárga lapos eltiltásom miatt, de a jövő szerdai, Paks elleni kupameccsen már szerepelhetek. A tét az elődöntőbe jutás a Magyar Kupában, fontos, hogy az idegenbeli meccsen gólt szerezzünk, s lehetőség szerint előnyhöz jussunk."