MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Bíró Péter három gólpassza a Kis Lokiban!

Egyre több szerepet kap a felnőttek között a 18 éves Bíró Péter, aki a legfiatalabb tagja a Debrecen második számú csapatának, az NB III-as DVSC-DEAC-nak. A hétvégén három gólpasszal hálálta meg, hogy edzője a kezdőcsapatba jelölte, csapata pedig három ponttal távozott Tiszaújvárosból.

Az NB I 23. fordulójában az MTK az Újpest csapatát fogadta az Illovszky-Stadionban, és a hazaiaknál Baki Ákos a védelemben kapott helyett, akárcsak a vendégeknél Mohl Dávid, és meglepetésre az egyébként inkább középpályán játszó Balogh Balázs. A meccset végül a kék-fehérek nyerték 2–1-re, ezzel két pontra csökkent a különbség a két klub között a tabellán.

Vaskó Tamás, a Békéscsaba válogatott védője végigjátszotta a Paks elleni meccset, és csapata 0–2-re nyerni tudott idegenben, ami nagyon fontos három pontot jelent az egyelőre utolsó helyen álló gárdának. Nem bírt viszont egymással a Budapest Honvéd és a Vasas (0–0), ahol a vendégek kezdőcsapatában kapott helyet Vida Máté és Remili Mohamed is.

A vártnál nehezebben, egyetlen góllal nyert az NB II-es listavezető Gyirmót, mely a sereghajtó Soroskárt fogadta, mindkét csapatban FMF-játékosokkal. A hazaiaknál Balogh Béla a védelem közepén játszotta végig a találkozót, a vendégeknél Peszmeg Viktort a 77. percben hozta le edzője, míg Korozmán Kevint a 69. percben küldte fel az egyetlen ék helyére.

A 18 éves Bíró Péter (a képen) a keret legfiatalabb tagjaként a kezdőcsapatban lépett pályára a Debrecen második számú csapatában, és egyre több szerepet kap a felnőttek között. Az NB III-as "Kis Loki" ezúttal Tiszújvárosban vendégeskedett, a fiatal csatár három gólpassz is adott, csapata 4–1-re nyert, őt pedig a 82. percben váltotta a veterán Dombi Tibor.

Pölöskei Péter szerezte az egyenlítő gólt a Jászberény–Nyíregyháza NB III-es mérkőzésen, a listavezető vendégek azonban nem tudtak nyerni, mert a hazaiak másodszor is vezetést tudtak szerezni, erre pedig már nem volt válasz.