MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Baki Ákossal felálló MTK pontot szerzett Pesti Dávidék ellen

Ma öt mérkőzéssel folytatódott az NB3-as bajnokság Keleti csoportjának küzdelmei.

Pesti Dáviddal a soraiban fogadta az MTK Budapest második csapatát a labdarúgó NB3-as bajnokság Keleti csoportjában. A mérkőzés előtt egy pont választotta el a csapatokat, a REAC a hetedik, az MTK II a nyolcadik helyen állt az NB III Keleti csoportjában.A sérülését követően kezdi visszanyerni erőállapotát Baki Ákos. Tegnap az NB1-es bajnokságban 8 percet játszott Mezőkövesden, így a szakmai stáb döntése értelmében ma ismételten pályára lépett az MTK Budapest második csapatában, de immár 90 perc erejéig.

DVTK II. - TÁLLYA KSE 4 - 0

REAC - MTK BUDAPEST II. 1 - 1 Pesti Dávid, valamint a vendégek részéről Baki Ákos végigjátszotta a mérkőzést

Pölöskei Gábor:Több helyzetet alakítottunk ki, de mégis igazságosnak tartom a döntetlent. Rosszul kezdtünk, a mérkőzés előtt tudtuk, hogy a pontrúgásaikra kell figyelni, erre fel is hívtam a játékosok figyelmét, mégis egy szögletet követően szerezték meg a vezetést. Utána átvettük az irányítást, több gólhelyzetünk is volt, amiből egyet sikerült értékesíteni. Ha pontosabbak és élesebbek vagyunk, akkor az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. A második játékrész, mondjuk, hogy csordogált a maga folyamatában, bár itt is nekünk volt először komoly lehetőségünk, a végén viszont szerencsénk volt, hogy a kapufáról kifelé pattant a labda.