MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

A Kisvárda nyerte a Merkantil Bank Liga rangadóját

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 18. fordulóját. A játéknap csúcsrangadóján a Kisvárda 1–0-ra legyőzte az MTK-t és beérte pontszámban fővárosi ellenfelét. Szentes Lázár vezetésével első alkalommal szenvedett vereséget az ETO FC Győr.

KISVÁRDA MASTER GOOD–MTK BUDAPEST 1–0 (1–0)
KISVÁRDA: Zöldesi – Izing, Rjasko, Papucsek – Lucas – Melnik, Oltean, Misic (Délczeg, 80.), Vári – Lukács R. (Horváth Z., 69.), Ilics (Gosztonyi, 88.).
MTK: Fadgyas – Bori (Lencse, 62.), Baki Ákos, Gengeliczki, Deutsch (Jakab D., 78.) – Schäfer, Vass Á. – Vass P., Korozmán Kevin (Katona M., 62.), Gera Dániel – Torghelle.
Gólszerző: Lukács R. (1–0) a 16. percben

Nagy csatában maradt alul a fővárosi MTK Budapest. Játékosaink, Gera Dániel, Korozmán Kevin, és Baki Ákos

CEGLÉDI VSE–SOROKSÁR SC 2–0 (1–0)
CEGLÉD: Mursits – Heffler T., Preklet, Albert I., Farkas A. – G. Bíró, Nyilas – Damásdi (Fehér M., 70.), Sándor I. (Peszmeg Viktor, 75.), Szilágyi P. – Asztalos D. (Farkas J., 90.).
Virág Ákos sérült
SOROKSÁR: Kovács D. – Gárdos, Dvorschák (Pál A., 82.), Gyepes, Silye – Gyömbér – Huszák, Tamási Zs. (Albert Á., 59.) – János (Gera D., 73.), Fröhlich, Lakatos I.
Gólszerző: G. Bíró (1–0) a 9., Asztalos D. (11-esből, 2–0) a 87. percben

BFC SIÓFOK–SZEGED 2011-GA 0–0
SIÓFOK: Balajcza – Opavszky Balázs, Fehér Zs., Lorentz, Hidvégi Sándor – Farkas N., Petneházi, Lázár Zs., Senic (Bévárdi, 66.) – Nagy D., Elek B. Vezetőedző: Varga Attila
SZEGED: Szántai – Coroian, Causic, Farkas M., Zabari – Horváth A. – Molnár J. (Balogh G., 72.), Pászka (Papp F., 91.), Szabó P. (Beke, 77.) – Zádori, Germán. Szakmai igazgató: Supka Attila

BUDAFOKI MTE–GYIRMÓT FC GYŐR 1–0 (0–0)
Gólszerző: Pölöskey (1–0) a 82. percben

AQVITAL FC CSÁKVÁR–KAZINCBARCIKAI SC 2–1 (1–0)
Gólszerzők: Nagy Zs. (1–0) a 7., Tóth Sz. (1–1) az 51., Molnár T. (2–1) a 72. percben

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE–DOROGI FC 3–1 (2–0)
Gólszerzők: Birtalan B. (1–0) a 6., Birtalan B. (2–0) a 13., Berkó (2–1) a 67., Szatmári (3–1) a 93. percben

ETO FC GYŐR–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1–2 (0–2)
Gólszerzők: Laki (0–1) a 32., Szépe (0–2) a 39., Gyagya (11-esből, 1–2) a 64. percben

SZOLNOKI MÁV FC–BUDAÖRSI SC 0–1 (0–0)
Gólszerző: Czvitkovics (0–1) a 72. percben

VÁC FC–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1–1 (1–1)
Gólszerzők: Balajti (1–0) a 18., Gajdos Zs. (1–1) a 23. percben

ZTE FC–SOPRONI VSE 0–0