• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Rangadó az NBII-es bajnokság 18. fordulójában

Vasárnap játsszák a Merkantil Bank Liga 18. fordulóját, benne az ősz legjobban várt rangadójával, az első és a második helyezett csatájával. A Kisvárda Master Good 13 órakor az MTK-t fogadja. 

18. forduló november 19., vasárnap

13:00 Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr
Budapest, Budafoki MTE Sporttelep Játékvezető: Nagy Norbert

13:00 Szolnok–Budaörs
Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion Játékvezető: Molnár Attila

13:00 Vác–Nyíregyháza Spartacus
Budapest, III. kerület Sporttelep Játékvezető: Pillók Ádám

13:00 Cegléd–Soroksár
Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep Játékvezető: Gaál József
Peszmeg Viktor, és Virág Ákos egészségesen várják a holnapi mérkőzést

13:00 Siófok–Szeged 2011
Siófok, Siófok Városi Stadion Játékvezető: Dr. Kovács Gergely
Hidvégi Sándor, és Opavszky Balázs egészségesen várják a holnapi mérkőzést

13:00 Kisvárda–MTK
Kisvárda, Kisvárdai Várkerti Sporttelep Játékvezető: Pintér Csaba
Balogh Bélára krónikus Achilles-in gyulladás miatt nem számíthat csapata, Baki Ákos, Gera Dániel, és Korozmán Kevin egészségesek

16:00 Csákvár–Kazincbarcika
Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár Játékvezető: Zierkelbach Péter

16:00 ZTE–Sopron
Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion Játékvezető: Radványi Ádám
Kővári Róbert sérült

16:00 Békéscsaba–Dorog
Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion Játékvezető: Gyarmati II Tibor

16:00 ETO FC Győr–Mosonmagyaróvár
Győr, Győri ETO Stadion Játékvezető: Oláh Gábor


Ma a másodosztályú rangadókát rendezik, Kisvárdára utazuk az első helyen álló MTK
 

Vissza a listához