MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Peszmeg Viktor csereként pontot érő bombagólt szerzett

Ma befejeződött az NBII. bajnokság 8.fordulója. Peszmeg Viktor és a Soroksár nagy közdelemben 1 ponttal távozott Vácról.

VÁC FC - SOROKSÁR SC 2 - 2

A Soroksár Haris Attila révén szerzett vezetést az első félidő hajrájában a Vác ideiglenes dunaújvárosi otthonában. Ezt követően sokáig nem esett újabb gól a találkozón, aztán egyszer csak kinyílt a gólcsap: a csereként beálló Rusvay Gergely a 79. percben fejjel egyenlített, két percre rá azonban Peszmeg Viktor bombagóljával már újra a vendégeknél volt az előny. Újabb három perc múlva azonban megint jött Rusvay, aki Kákonyi Dánielt hozta helyzetbe, ő pedig nem hibázott, így a találkozó 2–2-es döntetlennel ért véget.

SZEOL SC - KISVÁRDA MASTER GOOD 0 - 1

A SZEOL három győzelem után a szezon során először szenvedett vereséget hazai pályán, miután Erős Gábor 10. percben szerzett góljára nem volt válasza a Kisvárda ellen, amely két nyeretlen meccs után talált vissza a győzelmi ösvényre.  Lékai Soma (Kisvárda) kispadon ült

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 2 - 0    Pölöskei Péter (Nyíregyháza) az első félidőben játszott

Az éllovas Nyíregyháza Spartacus óriási elánnal vetette bele magát a Szeged 2011 elleni mérkőzésbe, ám az első félidőben vagy Szántai Levente mutatott be bravúrt a vendégek kapujában, vagy a védők vágták ki a labdát a gólvonalról. A gól nélküli első negyvenöt perc után Mátyus János becserélte Dragóner Filipet, ami az előző körben Dorogon lejátszott mérkőzéshez hasonlóan ezúttal is nyerő húzásnak bizonyult: a 18 éves játékos az 55. percben megszerezte a vezetést, majd a 94.-ben is betalált, így újra ő szállította a három pontot a Szparinak. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a vendégek becsülettel rohamoztak az egyenlítésért, ám Hermány Bencén – vagy amikor már ő sem tudott segíteni, a kapufán – nem tudtak kifogni.

DOROGI FC - HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 - 2    Kővári Róbert (Dorog) végig játszotta a mérkőzést

A rajtnál beragadó Kozármisleny egyre jobb formába lendül, ezúttal Dorogon már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, miután Sinan Sinovic és Városi Viktor góljára nem volt válasza a házigazdának, így a baranyai együttes sorozatban harmadik sikerét ünnepelhette.