MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Merkantil Bank Liga NB II. 35. forduló: bajnok az MTK Budapest

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 35. fordulóját. A Kazincbarcika elleni veresége miatt még nem dőlt el, hogy a Kisvárda történelmet írva feljut-e az NB I-be. A ZTE nagy bajban van. Megnyerte a bajnokságot az MTK Budapest!

MTK BUDAPEST–ETO FC GYŐR 3–1 (2–1)
MTK: Bese – Katona M., Balogh Béla., Gengeliczki, Deutsch – Borbély – Vass P., Kanta J. (Bori, 85.), Schäfer (Szuhodovszki, 80.), Kulcsár T. (Hrepka, 70.) – Lencse.
Baki Ákos, Gera Dániel és Korozmán Kevin sérültek
ETO FC Győr: Szatmári Z. – Kovács K., Vadász, Debreceni, Rokszin – Bagi, Tajthy (Beliczky, 77.) – Zamostny, Szatmári L. (Hidi M., 88.), Szimcso – Erdélyi (Magasföldi, 61.). Vezetőedző: Szentes Lázár
Gólszerző: Deutsch (öngól, 0–1) a 7., Vass P. (1–1) a 10., Lencse (2–1) a 45., Kanta J. (11-esből, 3–1) a 83. percben

SOROKSÁR SC–BFC SIÓFOK 1–1 (1–1)
Gólszerző: Kundrák (1–0) a 6., Elek B. (1–1) a 19. percben
Soroksár: Kovács D. – Fülöp N., Gyepes, Valencsik (Orosz, 64.), Silye – Gyömbér – Gárdos (Albert Á., 81.), Huszák (Csillag, 68.), Tamási, Csernik – Kundrák.
Siófok: Balajcza – Lénárt, Fehér Zs., Lorentz, Nemes – Gál M., Futó (Berde, 76.) – Bévárdi, Petneházi, Elek B. (Hidvégi Sándor, 92.) – Balázs Zs. (Vólent, 68.)
Opavszky Balázs nem volt nevezve a mérkőzésre, mert ezen a héten az U18-as válogatottal játszott nemzetközi mérkőzéseket

SOPRONI VSE–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1–4 (0–1)
Gólszerzők: Bakos (0–1) a 31., Eszlátyi (0–2) a 64., Eszlátyi (0–3) a 71., Vágó (0–4) a 80., Szabó V. (1–4) a 87. percbe
Sopron: Kunsági – Czingráber (Koronczai, 78.), Sifter, Hadházi (Holczmann, 59.), Bor – Tóth M. – Harangozó (Garda, a szünetben), Kővári Róbert, Gyürki, Kitl K. – Szabó V.
Mosonmagyaróvár: Heinrich – Kovács B., Szépe, Spirulisz, Katona – Bartos (Kapacina, 69.), Bakos (Vágó, a szünetben), Lőrinczy, Zsirai – Kulcsár K. (Winkler, 78.), Eszlátyi.

BUDAÖRSI SC–BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1–1 (1–1)
Gólszerző: Lengyel B. (1–0) a 4., Szatmári I. (1–1) a 12. percben
Lustyik Levente nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

BUDAFOKI MTE–VÁC FC 0–2 (0–0)
Gólszerzők: Durso (0–1) az 58., Balajti (0–2) a 66. percben
Lassú Zsombor nem kapott lehetőséget

GYIRMÓT FC GYŐR–SZOLNOKI MÁV FC 1–1 (0–1)
Gólszerzők: Pintér N. (0–1) a 20., Laki B. (1–1) a 88. percben

DOROGI FC–AQVITAL FC CSÁKVÁR 2–1 (0–1)
Gólszerzők: Sándor Gy. (11-esből, 0–1) a 26., Mészáros Á. (11-esből, 1–1) az 54., Városi (2–1) a 83. percben

KAZINCBARCIKAI SC–KISVÁRDA 3–1 (1–1)
Gólszerzők: Gábor (1–0) a 17., Oláh G. (1–1) a 22., Boros G. (2–1) a 70., Mikló (3–1) a 91. percben

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–CEGLÉDI VSE 0–2 (0–0)
Gólszerzők: Peres (0–1) a 88., Nyilas E. (0–2) a 93. percbe

SZEGED 2011-GA–ZALAEGERSZEGI TE 2–0
Gólszerzők: Szabó P. 67., 86.) – Kiállítva: Króner 89. (ZTE)