MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Merkantil Bank Liga 11. forduló eredményei

Már nem a Békéscsaba a listavezető a labdarúgó NB II-ben, mivel szerdán a 11. fordulóban idegenben 6-3-ra kikapott az ideiglenes edzővel dolgozó Nyíregyhától. Ismételten Vasas győzelem a fordulóban.

Merkantil Bank Liga NB II, 11. forduló:

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC–WKW ETO FC GYŐR 2–2 (1–0)
Gólszerzők: Beliczky (1–0) a 27., Bíró D. (2–0) a 49., Koltai (2–1) a 80., Erdélyi (2–2) a 91. percben

KAPOSVÁR: Pogacsics – Nagy J., Ur, Szabó A., Hadaró – Szakály A., Hegedűs D. (Nagy K., szünetben, Fodor M., 67.) – Zsiga (Nagy R., 17.) , Beliczky, Bíró D. – Rajczi
GYŐR: Horváth Tamás – Kovács K., Vadász, Vukasovic, Völgyi – Tajthy (Koltai, 56.), Bagi – Jakab, Szánthó (Szimcso, 68.), Andric – Hamar (Erdélyi, 56.)

VÁC FC–VASAS FC 0–1 (0–0)
Gólszerző: Balajti (0–1) az 58. percben

VÁC: Halasi – Hegedűs Cs., Görgényi, Dlusztus, Földi M. – Durso – Tóth G. (Szekszárdi, 89.), Csillag D. (Murai, 58.) – Kákonyi, Varga Sz. (Borvető, 84.) – Zsolnai R
Lassú Zsombor nem volt nevezve a mérkőzésre
VASAS: Bese B. – Szivacski, Vaskó Tamás, Kelemen D., Rokszin – Murka (Birtalan B., a szünetben), Hinora, Szatmári L. – Ádám M. (Hajdú Á., 31.), Balajti, Hrepka (Szilágyi Z., 85.)

Balajti Ádám (fehérben) góljával nyert a Vasas

BALMAZÚJVÁROS–BFC SIÓFOK 1–1 (0–1)
Gólszerző: Petneházi (0–1) a 22., Berki (1–1) a 64. percben

BALMAZÚJVÁROS: Szécsi G. – Szalai A., Jagodics B., Papucsek, Farkas N. – Peszmeg – Kóródi (Bíró Á., 57.), Domokos, Erdei (Szabó B., 67.), Óvári – Berki
SIÓFOK: Molnár P. – Kiss B., Lorentz, Fehér Zs., Hidvégi Sándor – Horváth A., Gál M. – Szilágyi P. (Medgyes, 74.), Petneházi (Elek B., 84.), Balogh B. (Csibra, 70.) – Zamostny

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6–3 (3–2)
Gólszerzők: Hornyák (1–0) a 3., Fodor F. (2–0) a 20., Hornyák (3–0) a 25., Gránicz (3–1) a 27., Szatmári I. (3–2) a 36., Pekár (4–2) az 55., Urbin (11-esből, 4–3) a 60., Pekár (11-esből, 5–3) a 62., Pekár (6–3) a 71. percben

NYÍREGYHÁZA: Fadgyas – Nagy J., Fodor F., Pejovics, Farkas M. (Forró, 72.) – Bakos Sz. (Ötvös B., 65.) – Gyurján B., Kulcsár H., Kártik, Pekár – Hornyák (Dragóner, 65.)
BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Szalai D., Nagy S., Mészáros M., Zahorán (Ilyés T., 76.) – Király P. (Lustyik Levente, 60.) – Gránicz, Mezei Sz., Hursán, Szatmári I. – Urbin (Szinanovics, 76.)

GYIRMÓT FC GYŐR–CEGLÉDI VSE 2–0 (2–0)
Gólszerzők: Strestík (1–0) a 33., Szilvási (2–0) a 40. percben

BUDAFOKI MTE–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3–2 (2–2)
Gólszerzők: Sziklási (0–1) a 13., Kovács Á. (0–2) a 14., Vég B. (1–2) a 29., Kovács D. (11-esből, 2–2) a 36., Gohér (3–2) az 51. percben
Kiállítva: Darázs (sportszerűtlenségért) az 59. percben

KAZINCBARCIKAI SC–BUDAÖRS 4–0 (4–0)
Gólszerzők: Lukács (1–0) a 22., Krausz (2–0) a 30., Lukács (3–0) a 35., Lukács (4–0) a 45. percben

SOROKSÁR SC–ZALAEGERSZEGI TE FC 1–4 (1–2)
Gólszerzők: Gajdos (0–1) a 15., Bedi (0–2) a 28., Kundrák N. (1–2) a 38., Balázs Zs. (1–3) a 72., Hudák M. (1–4) a 89. percben

DOROGI FC–BSS MONOR 1–1 (0–0)
Gólszerzők: Sitku (1–0) a 61., Szerencsi (1–1) a 90. percben

TISZAKÉCSKE VSE–AQVITAL FC CSÁKVÁR 2–0 (0–0)
Gólszerző: Puskás Z. (1–0) az 56., Kocsis G. (2–0) a 66. percben