• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Magyar Kupában a legjobb 32 közé jutásért játszanak

Ma és szerdán rendezik a Magyar Kupa 7. fordulóját. Tét immár a legjobb 32 közé jutás.

Ahogy arról korábban már beszámoltunk, a héten teljes fordulót rendeznek a Magyar Kupában.

Ma, illetve holnap játszanak egymással az összesorsolt csapatok, hogy eldöntsék ki jut tovább a legjobb 32 csapat közé. 

Ma Peszmeg Viktor csapata, a Soroksár nyitja meg a fordulót. 

16:00 WHB MÉNFŐCSANAK ESK - SOROKSÁR SC 
17:00 DUNAÚJVÁROS - SZOLNOKI MÁV FC 
17:30 AQVITAL FC CSÁKVÁR - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE  

Szerdai mérkőzések: / játékosainkat és csapataikat kiemelve olvashatják

13:30 BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 
13:30 FC HATVAN - JÁSZBERÉNYI FC 
13:30 BUDAFOKI MTE - SZEGED 2011-GROSICS AKAD.  
13:30 HR-RENT KOZÁRMISLENY - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC / Pölöskey Péter
13:30 ÉRDI VSE - BUDAÖRS 
13:30 MÓR VÁROSI SE - PUSKÁS AKADÉMIA FC 
13:30 BÁCSALMÁSI PVSE - CELLDÖMÖLKI VSE 
13:30 TISZASZIGET SE - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 
13:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - DOROGI FC / Kővári Róbert
13:30 KÖRMENDI FC - SZENTLŐRINC SE 
13:30 BICSKEI TC - SZIGETSZENTMIKLÓS 
13:30 TÁLLYA KSE - CEGLÉDI VSE 
13:30 RÁKOSMENTE - BUDAPEST HONVÉD / Ivan Lovric
13:30 STC SALGÓTARJÁN - DVTK
13:30 KORONCÓ KSSZE - FERENCVÁROSI TC / Batik Bence
13:30 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - GYIRMÓT FC GYŐR / Balogh Béla, Vass Patrik

13:30 MARCALI VFC - MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 
13:30 BALASSAGYARMATI VSE - MTK BUDAPEST / Baki Ákos, Gera Dániel, Korozmán Kevin
13:30 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - PAKSI FC  
13:30 VÁC FC - SWIETELSKY HALADÁS  / Hidvégi Sándor
13:30 MÁD FC - ÚJPEST FC / Mohl Dávid
13:30 CSORNAI SE - VASAS FC / Remili Mohamed, Vaskó Tamás, Vida Máté
13:30 M-FOCI KFT. - VIDEOTON FC / Horváth Tamás
13:30 KIRÁLY SZE - REAC / Pesti Dávid
13:30 TURA VSK - PUTNOK FC  
13:30 KECSKEMÉTI LC - DUNAHARASZTI MTK 
13:30 SZEOL SC - SWIETELSKY-SOPRONI VSE 
16:00 DUNA ASZFALT TVSE - ZTE FC 
16:30 ETO FC GYŐR - KOMÁROM VSE  

Vissza a listához