• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Magyar Kupa a nyolcaddöntő a tét

Kedden az MTK a DVTK-t, a Szeged a Fehérvárt fogadja a Magyar Kupa 8. fordulójában. Szerdán további 13 mérkőzést rendeznek, a Ferencváros Békéscsabán lép pályára.

A Magyar Kupa 8. fordulójának programja:

December 3., kedd

17.00: MTK Budapest (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
Baki Ákos egészséges, Gera Dániel sérült, Schön Szabolcs egészségesek

20.00: Szeged-Csanád-GA (NB II)–MOL Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

December 4., szerda

12.00: Monor (NB III)–Budapest Honvéd
A vendégeknél Batik Bence és Ivan Lovric egészséges, 

12.00: Pécsi MFC (NB III)–Kisvárda

12.00: Vác FC (NB II)–Újpest FC

12.00: Dorogi FC (NB II)–Debreceni VSC

12.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–ZTE FC

12.00: Dabas-Gyón FC (NB III)–Puskás Akadémia

12.00: Mosonmagyaróvári TE (NB III)–Paksi FC

12.00: Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)

12.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Vasas FC (NB II)

18.00: ETO FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
Hazai oldalon Horváth Tamás egészséges

18.00: Dunaújváros (NB III)–BFC Siófok (NB II)
A vendégeknél Kővári Róbert egészséges

18.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budafoki MTE (NB II)

20.00: Békéscsaba (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
Hazai oldalon Lustyik Levente műtét után lábadozik

Vissza a listához