• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Magyar Kupa 8. fordulója következik

A sorozat legjobb 32 csapata között nyolc élvonalbeli gárda mellett 13 másodosztályú, hét NB III-as és négy megyei I. osztályú együttes szerepel. Az már az előző körben eldőlt, hogy idén nem lesz címvédés.  

A szerdai utolsó mérkőzést követően az MTK Budapest-Gyirmót FC Győr (20.00) mérkőzés helyszínén, a Hidegkuti Nándor Stadionban sorsolják ki a következő forduló párosítását. A 9. fordulóban két mérkőzésen dől majd el a továbbjutás (játéknapok: február 21. és február 28.), a szerdai sorsoláson már nem lesz kiemelt egyetlen csapat sem.

 

KISVÁRDA MASTER GOOD-PUSKÁS AKADÉMIA FC
(Kisvárda, november 28., 12.00)

SOROKSÁR SC-DIÓSGYŐRI VTK
(Soroksár, november 29., 12.00)

GYÖNGYÖSI AK-BUDAPEST HONVÉD
(Gyöngyös, november 29., 12.00)
Ivan Lovric egészséges

BUDAFOKI MTE-DEBRECENI VSC
(Budafok, november 29., 12.00)
Bíró Péter egészséges

VECSÉSI FC-ÚJPEST FC
(Vecsés, november 29., 12.00)
Gundel Takács Bence egészséges

VÁC FC-VIDEOTON FC
(Óbuda, november 29., 12.00)
Horváth Tamás egészséges

UFC NAGYKANIZSA-ÉRDI VSE
(Nagykanizsa, november 29., 12.00)

NAGYECSED RSE-BFC SIÓFOK
(Nagyecsed, november 29., 12.00)
Hidvégi Sándor sérült, Opavszky Balázs beteg

SÉNYŐ-CARNIFEX FC-RÁKOSMENTE KSK
(Sényő, november 29., 12.00)

TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
(Tiszaújváros, november 29., 12.00)

SZARVASI FC-ZALAEGERSZEGI TE FC
(Szarvas, november 29., 12.00)

CIGÁND SE-DOROGI FC
(Cigánd, november 29., 12.00)

DUNAÚJVÁROS–BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
(Dunaújváros, november 29., 16.00)

AQVITAL FC CSÁKVÁR–PAKSI FC
(Csákvár, november 29., 16.00)

WKW ETO FC GYŐR–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
(Győr, november 29., 16.30)

MTK BUDAPEST–GYIRMÓT FC GYŐR
(Hidegkuti Nándor Stadion, november 29., 20.00)
Balogh Béla sérült, Baki Ákos, Gera Dániel, Korozmán Kevin egszségesek
 

Vissza a listához