• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Magyar Kupa 7. forduló eredményei

A Magyar Kupa főtáblájának 2. fordulójában nem botlottak az esélyes csapatok. Minden első osztályú csapat bejutott a legjobb 32 csapat közé.

VECSÉSI FC–MTK BUDAPEST 0–5 (0–1)
Gólszerzők: Farkas (0–1) a 4., Kulcsár T. (0–2) a 60., Kulcsár T. (0–3) a 64., Vogyicska (0–4) a 65., Vogyicska (0–5) a 87. percben

VECSÉS: Komora – Dévai, Haraszkó, Radnai, Gényi (Kaiser, 52.) – Molnár Z., Halmos – Kiss K., Daruka (Koziorowski, 35.), Nádasi – Csiszár (Nagy T., 74.)
MTK: Varga B. – Baki Ákos, Balogh Béla., Gengeliczki, Nagy B. – Kanta (Kata, 71.) – Kulcsár T. (Vass P., 67.), Vogyicska, Farkas B. (Bidzilya, 67.), Takács R. – Lencse. 
Korozmán Kevin és Gera Dániel sérültek

KAZINCBARCIKAI SC–VASAS 2–4 (1–1)
Gólszerzők: Szatmári (0–1) a 3., Palmes (1–1) a 36., Ádám (1–2) az 50., Kovács O. (2–2) a 84., Birtalan (11-esből, 2–3) a 87., Bévárdi (2–4) a 64. percben

KAZINCBARCIKA: Fila – Palmes, Heil, Belényesi, Mikló – Kovács O., Kiss B. – Szabó L. (Fótyik, 71.), Takács P., Gábor L. (Lukács, 59.) – Olasz D. (Tóth L., 67.)
VASAS: Bősz – Hinora, Vaskó Tamás, Szokol, Rokszin – Kovács M., Talabér (Kelemen, a szünetben) – Király B. (Bévárdi, 80.), Szatmári, Hrepka (Birtalan, 71.) – Ádám M.


(fénykép: vasasfc.hu)
Vaskó Tamásék izgalmas mérkőzésen nyertek

JÁSZBERÉNYI FC–BUDAPEST HONVÉD 0–1 (0–1)
Gólszerző: N’Gog (0–1) az 5. percben
Batik Bence sérült

ATABÁNYAI SC–BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0–2 (0–0)
Gólszerzők: Gránicz (11-esből 0-1) a 73. percben, Hursán Gy (11-esből) a 79. oercben

Békéscsaba: Ribánszki – Nagy S., Dávid (Máris, a 64.), Szélpál N., Mészáros (Zahorán, a 46.) – Hursán, Lustyik Levente (Váradi, a 79.), Király – Gránicz, Viczián, Sinanovics.

KALOCSAI FC - BFC SIÓFOK 0:1 (0-0)
Gólszerző: Elek Bence a 61. percben

Benke, Kiss B., Lorentz (Horváth A. 46'), Hidvégi Sándor, Nemes, Szilágyi, Csilus, Balogh B., György (Réti 87'), Tóth M. (Zamostny 46'), Elek


(fénykép: bfcsiofok.hu)
A BFC Siófok idegenben 1-0-ra nyert

ETO FC GYŐR (NB II)–ÚJPEST FC 2–3 – hosszabbítás után
Gólszerzők: Andric 47., Magasföldi 68., ill. Obinna 21., 99., Onovo 76.) – hosszabbítás után
A hazaiak kapuját Horváth Tamás védte, míg Gundel-Takács Bencét nem nevezték a mérkőzésre

DUNAÚJVÁROS PASE–PUSKÁS AKADÉMIA 0–2 (0–2)
Gólszerzők: Latifi (0–1) az 5., Radó (11-esből, 0–2) a 12. percben

LETS DO IT TECHNOROLL TESKÁND KSE–DVSC 0–3 (0–2)
Gólszerzők: Bényei (0–1) a 15., Avdijaj (0–2) a 17., Avdijaj (0–3) a 49. percben

GYÖNGYÖSI AK–KISVÁRDA-MASTER GOOD 0–4 (0–3)
Gólszerzők: Gosztonyi (0–1) a 10., Negrut (0–2) a 21., Gosztonyi (0–3) a 25., Negrut (0–4) a 49. percben

SZARVASI FC–SZOMBATHELYI HALADÁS 1–3 (0–1)
Gólszerzők: Kovács L. (0–1) a 39., Farkas N. (1–1) a 77., Kovács L. (1–2) a 82., Kovács L. (11-esből, 1–3) a 90. percben
Kiállítva: Viszkok (Szarvasi FC) a 93. percben

AQVITAL FC-CSÁKVÁR–PAKSI FC 1–2 (1–0)
Gólszerzők: Molnár Cs. (11-esből, 1–0) a 29., Remili (1–1) a 74., Hahn (1–2) a 76. percben

MÉNFŐCSANAK ESK–MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0–1 (0–0)
Gólszerző: Koszta (0–1) a 87. percben

További eredmények:

Sárvár FC (NB III)–Ferencváros 0–4
Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC 1–3
III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 2–1
Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II) 2–1 – hosszabbítás után
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–FC Ajka (NB III) 2–4
FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II) 0–1
Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II) 5–0
Sényő (NB III)–Makó FC (NB III) 2–1
Dabas-Gyón FC (Pest megyei I.)–Pénzügyőr SE (NB III) 0–1
Balassagyarmati VSE (Nógrád megyei I.)–Taksony SE (NB III) 1–3
Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II) 1–3
Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–0
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megyei I.)–Szentlőrinc SE (NB III) 0–4
Balatonlelle SE (Somogy megyei I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 0–2
Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 2–0
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megyei I.)–Sajóbábony VSE (NB III) 2–6 – hosszabbítás után
Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 1–0
Körmendi FC (Vas megyei I.)–Soroksár SC (NB II) 0–7
SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 1–2
 

Vissza a listához