MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Élre állt a ZTE a Merkantil Bank Ligában

A Merkantil Bank Liga 12. fordulójában a zalaiak legyőzték az eddigi éllovas Gyirmótot, így átvették az vezetést a tabellán.

Merkantil Bank Liga NB II, 12. forduló eredményei:

ZTE FC–GYIRMÓT FC GYŐR 1–0 (0–0)
Gólszerző: Babati (1–0) a 91. percben

VASAS–DOROGI FC 1–1 (1–0)
Gólszerzők: Szatmári L. (1–0) a 22., Lénárt (1–1) a 69. percben

VASAS: Bese – Szivacski, Vaskó Tamás, Kelemen D., Szilágyi Z. – Hinora, Szatmári L., Hajdú Á. (Talabér, 78.) – Murka (Bévárdi, 76.), Balajti, Birtalan B. (Városi, 67.)
DOROG: Horváth G. – Fürjes, Lénárt, Nagy Zs., Papp M. – Paulits (Sitku, 59.), Erdélyi (Hegedűs M., a szünetben), Kitl M., Mészáros Á., Szedlár – Faragó T. (Nagyházi, 88)

BFC SIÓFOK–VÁC FC 0–0

SIÓFOK: Molnár P. – Gál M., Fehér Zs., Lorentz, Csibra (Nemes, 88.) – Horváth A., Réti – Nagy D. (Balogh B., 77.), Petneházi (Medgyes, 64.), Elek B. – Zamostny.
Hidvégi Sándor sérülés miatt nem volt nevezve a mérkőzésre
VÁC: Halasi – Hegedűs Cs., Dlusztus, Görgényi, Földi – Pintér B. (Szekszárdi, 88.), Durso – Kákonyi, Zsolnai, Varga Sz. (Lassú Zsombor, 79.) – Murai (Csillag, 55.)

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE–KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 1–1 (0–0)
Gólszerzők: Szatmári I. (1–0) az 58., Rajczi (11-esből, 1–1) a 92. percben

BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Viczán, Szélpál, Zahorán – Szalai D., Király P. (Szinanovics, 81.) – Mezei (Lustyik Levente, 66.), Hursán, Gránicz (Nagy S., 87.) – Urbin, Szatmári I.
KAPOSVÁR: Slakta – Vachtler, Úr, Lakatos G., Fodor M. – Szakály A., Godzsajev-Telmán (Nagy J., 59.) – Csernák (Bíró D., 62.), Beliczky, Tömösvári – Andorka (Rajczi, 66.)

ETO FC GYŐR–TISZAKÉCSKE VSE 1–1 (0–0)
Gólszerzők: Ludánszki (0–1) az 56., Magasföldi (1–1) a 62. percben

GYŐR: Horváth Tamás – Tóth D., Tar, Vadász, Völgyi – Vukaszovics – Szimcsó (Szánthó 60.), Jakab (Baracskai, 75.), Koltai (Erdélyi, 60.), Andrics – Magasföldi
TISZAKÉCSKE: Molnár M. – Benkó, Ludánszki, Csáki, Sváb – Horváth A. – Tölgyesi, Puskás Z. (Gréczi G., 54.), Stoiacovici (Gréczi M., 65.), Kocsis G. (Mihály, 84.) – Batizi-Pócsi.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–BUDAFOKI MTE 2–0 (1–0)
Gólszerzők: Nagy J. (1–0) a 7., Rezes (2–0) a 64. percben

AQVITAL FC CSÁKVÁR–BALMAZÚJVÁROS 3–0 (1–0)
Gólszerző: Jagodics B. (öngól, 1–0) a 4., Nagy Zs. (2–0) az 56., Sejben (3–0) a 89. percben

CEGLÉDI VSE–KAZINCBARCIKAI SC 1–3 (1–1)
Gólszerző: Oldal (11-esből, 1–0) a 11., Lukács R. (11-esből, 1–1) a 38., Lukács R. (1–2) a 48., Tóth L. (1–3) a 78. percben

BUDAÖRSI SC–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3–0 (1–0)
GólszerzőkLengyel B. (11-esből, 1–0) a 30., Fodor D. (2–0) a 70., Sajbán Máté (3–0) a 77. percben

SOROKSÁR SC–BSS MONOR 2–1 (2–1)
Gólszerzők: Szuhodovszki (0–1) a 4., Bozsó (öngól, 1–1) a 12., Molnár R. (2–1) a 41. percben