• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Kisorsolták a legjobb 32 párosításait a MK-ban

Dunaújváros-Vasas Magyar Kupa-mérkőzést követően a meccs helyszínén, a dunaújvárosi stadionban megtartották a 8. forduló sorsolását. A párharcok egyetlen mérkőzés alapján dőlnek el. A sorsolásnál kikötés volt, hogy mindig az alacsonyabb osztályú csapat a pályaválasztó, az azonos szinten szereplő együtteseknél pedig az elsőként kihúzott gárda játszhat otthon. 

Élvonalbeli csapatok nem kerülhettek még össze. Kiemelve találhatóak játékosaink csapatai.
A párharcokban egy meccsen dől el a továbbjutás, minden esetben az alacsonyabb osztályú csapatok a pályaválasztók. 


Párosítás:

Dunaújváros (NB III)–Balmazújváros
Soroksár SC (NB II)–Diósgyőri VTK
Gyöngyösi AK (NB III)–Budapest Honvéd
Csákvár (NB II)–Paksi FC
Budafoki MTE (NB II)–Debreceni VSC
Vecsési FC (NB III)–Újpest FC
Vác FC (NB II)–Videoton FC
Kisvárda (NB II)–Puskás Akadémia FC
Nagykanizsa (megyei I.)–Érdi VSE (NB III)
ETO FC Győr (NB II)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
MTK Budapest (NB II)–Gyirmót FC Győr (NB II)
Nagyecsed (megyei I.)–BFC Siófok (NB II)
Sényő (megyei I.)–Rákosmente (NB III)
Tiszaújváros (NB III)–Békéscsaba (NB II)
Szarvas (megyei I.)–Zalaegerszegi TE FC (NB II)
Cigánd (NB III)–Dorog (NB II)

A forduló hivatalos játéknapja: november 29.


Szerda este kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa főtáblája 3. fordulójának párosítását.
(fénykép: mlsz.hu)

Vissza a listához