• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Kialakult a legjobb 32 mezőnye az MK-ban

Kedden a Ferencváros és a Haladás is búcsúzott a Magyar Kupa további küzdelmeitől, a szerda kora délutáni meccseknek azonban nem volt élvonalbeli áldozata: a Paks, az Újpest, a Balmazújváros és a Puskás Akadémia is győzni tudott. A többi párharcban is a magasabb osztályú együttes jutott tovább, míg a harmadosztályú Dunaújváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Vasast.

MAGYAR KUPA
7. forduló (32 közé jutásért)


Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC 0–3 (0–1)
Gólszerző: Tischler (11-esből, 0–1) a 38., Tischler (0–2) a 48., Tischler (0–3) a 64. percben

Balatonfüredi FC (megyei I)–Paksi FC 0–7 (0–1)
Gólszerzők: Szakály D. (0–1) a 39., Haraszti (0–2) a 46., Nagy R. (0–3) a 48., Nagy R. (0–4) az 57., Bartha (0–5) a 67., Szakály D. (0–6) a 86., Nikházi (0–7) a 89. percben

Budaörs – Honvéd 1-1 , 11-esekkel: 4-5
gólszerző: Tányéros 91., ill. Lanzafame 33.

Budaörs: Bese – Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros – Sajbán Miklós, Sajbán Máté, Bakos, Maeques – Szántó, Ódé

Honvéd: Horváth – Latifu (Ivan Lovric 46.), Baráth, Kamber, Laczkó – Holender, Pölöskei, Gazdag – Herjeczki (Tömösvári 46.), Eppel (Bánó-Szabó, 87.), Lanzafame

Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II) 1–2
Hidvégi Sándor nem volt kerettag, Opavszky Balázs nem kapott lehetőséget a mérkőzésen

Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros 0–1 (0–0)
Gólszerző: Virág A. (0–1) a 62. percben

Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC 0–6 (0–2)
Gólszerző: Prosser (0–1) a 21., Knezevic (0–2) a 43., Prosser (0–3) a 49., Hegedűs J. (0–4) az 56., Madarász (0–5) a 63., Prosser (0–6) a 65. percben

Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd 2–1 (0–1, 1–1, 2–1) – hosszabbítás után
Gólszerző: Novák (0–1) a 26., Stieber A. (1–1) a 36., Kiss M. (2–1) a 95. percben

Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II) 1–4
Gólszerző: Folmer Krisztián (45.), ill. Schäfer András (20.), Bori Gábor (26., büntetőből), Korozmán Kevin (46.), Tóth Zoltán (88.)
MTK Budapest: Fadgyas – Bori, Gengeliczki, Baki Ákos (Bayer, 56.), Forgács – Gera Dániel (Szerencsi, 68.), Schäfer, Borbély, Jakab – Hrepka (Tóth Z., 75.), Korozmán Kevin


Gera Dániel, és társai ismét négy gólt szereztek, ahogy napokkal ezelőtt Sopronban
 

Dunaújváros PASE (III.)–Vasas 2–1 (1–0)
VASAS: Nagy G. – Burmeister, Vaskó Tamás, Benes – Kleisz, Vida Máté (James, 78.), Berecz, Remili (Kulcsár T., a szünetben), Hangya – Gaál B., Vergosz. Vezetőedző: Michael Oenning
Gólszerző: Tóth T. (1–0) a 36., Vergos (1–1) a 61., Csehi T. (2–1) a 90. percben

Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd 1-1 - tizenegyesekkel: 4-5
Ivan Lovric a második félidő kezdetétől, csereként szállt be 

Csornai SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 2–4
Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II) 0–4
SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 2–3
Szekszárd UFC (NB III)–Csákvár (NB II) 0–3
Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I) 1–3
Pilisi LK (megyei I)–Zalaegerszegi TE FC (NB II) 1–3
Tatabányai FCE (megyei II)–Nagyecsed RSE (megyei I) 2–3
Mád FC (megyei I)–Békéscsaba (NB II) 1–4
Ibrány (megyei II)–Budafoki MTE (NB II) 0–3
Putnok FC (NB III)–Dorogi FC (NB II) 1–3
Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II) 0–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 0–5
Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 2–1
Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III) 0–6
UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE Gellénháza (megyei I) 4–2
Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I) 2–4 

Vissza a listához