• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Hétvégén ismételten teljes fordulót rendeznek

Ma az Nb1-es és az NB2-es bajnokságban teljes fordulót rendeznek. A Szabadságharc 60. évfordulóján a szabadság hőseire, 2016. október 23. vasárnap emlékezünk!  Így a  másodosztályú bajnokság fordulóját szintén a mai napon rendezik meg.

Nézzük a teljes forduló műsorát és kezdési időpontjait:

2016.10.22 Szombat NB1 13. forduló

15:30 VIDEOTON FC - PAKSI FC 
17:30 DVSC - VASAS FC-
18:00 MTK BUDAPEST - GYIRMÓT FC GYŐR
18:00 FERENCVÁROSI TC - BUDAPEST HONVÉD 
18:00 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC - SWIETELSKY HALADÁS 
18:00 ÚJPEST FC - DVTK 

 

2016.10.22 Szombat  NB2 14. forduló m

13:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - PUSKÁS AKADÉMIA FC 
14:30 CEGLÉDI VSE - BUDAÖRS 
14:30 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. - SOROKSÁR SC
14:30 DOROGI FC - SZOLNOKI MÁV FC 
14:30 BFC SIÓFOK - KISVÁRDA MASTER GOOD 
14:30 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - SWIETELSKY-SOPRONI VSE 
14:30 VÁC FC - SZEOL SC 
17:00 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - HR-RENT KOZÁRMISLENY 
17:00 ZTE FC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 
17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR - CIGÁND SE  

 

Vissza a listához