• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Három játékosunk az U19-es válogatott bő keretében

U19-es válogatottunk ősszel Hollandiában harcolta ki az elitkörös szereplést. A minitornát március 21-27-ig rendezik meg Szkopjéban. Jelenleg egy bő keret készül Telkiben, majd a pénteki szűkítést követően 1 napra elmehetnek a játékosok, és vasárnap elutaznak Macedóniába.

A kerettagok hétfőn délután találkoztak Telkiben, az edzőtábor első szakasza péntekig tart, majd két szabadnap után, jövő hétfőn utazik el Szkopjéba a válogatott, ahol szerdán 14.00 órakor az angolok ellen játssza le első meccsét.

A magyar válogatott kerete:

Kapusok:

Bese Balázs (MTK Budapest)
Varga Ádám (PFLA)
Varga Ádám (Ferencváros)

Védők:

Krebsz Máté (Ajka)
Mocsi Attila (Videoton FC)
Berdó Máté (Paksi FC)
Majnovics Martin (Mattersburg)
Bolla Bendegúz (Videoton FC)
Schindler Olivér (Paderborn)
Csóka Dániel (Wolverhampton)
Kiliti Róbert (Vác FC)

Középpályások:

LUSTYIK LEVEN (Békéscsaba)
Csonka András (Ferencváros)
Kovács Krisztián (ETO FC Győr)
Kun Bertalan (PSV Eindhoven)
Schafer András (MTK Budapest)
Stoiacovici Dávid (Budapest Honvéd)
Banó-Szabó Bence (Budapest Honvéd)
Palincsár Martin (Budaörs)

Támadók:

Bévárdi Zsombor (Siófok)
Májer Milán (Budapest Honvéd)
SCHÖN SZABOLCS (Ajax)
Kiss Tamás (Haladás)
Kundrák Norbert (Soroksár)
Lakatos István (Soroksár)
SZABÓ LEVENTE (Genoa)

A magyar válogatott elitkörös programja:

Március 21., szerda:
Magyarország–Anglia, 14.00

Március 24., vasárnap:
Macedónia–Magyarország, 14.00

Március 27., kedd:
Lettország–Magyarország, 14.00

Vissza a listához