• ELEK Ákos

    Videoton FC (HUN) --> Eskisehirspor (TUR) - loan

    Videoton FC (HUN) --> Diósgyőri VTK (HUN)

  • PÁTKAI Máté

    MTK Budapest (HUN) --> Győri ETO FC (HUN)

  • MOHL Dávid

    Kecskeméti Te (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

  • FÜLÖP Márton

    MTK (HUN) --> Tottenham (ENG) 

    Tottenham (ENG) --> Sunderland AFC (ENG)

    Sunderland AFC (ENG) --> Manchester City (ENG) - loan

    Sunderland AFC (ENG) --> Ipswich Town (ENG)

    Ipswich Town (ENG) --> West Bromwich Albion (ENG)

    West Bromwich Albion (ENG) --> Asteras Tripolis (GRE)

  • PÖLÖSKEY Péter

    Haladás VSE (HUN)  --> Ferencvárosi TC (HUN)

    Ferencvárosi TC (HUN) --> Debreceni VSC (HUN)

  • VASKÓ Tamás

    Videoton FC (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

  • BALOGH Béla

    MTK Budapest (HUN) --> Colchester United (ENG) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

    MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

    Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Hangolódás a hétvégi bajnoki furdulóra

Ma és holnap fordulót rendeznek az NB1-es és NB2-es labdarúgó bajnokságban.

Ma folytatódnak a nemzeti labdarúgó bajnokság mérkőzései. Az elmúlt hetekben a válogatott vb selejtező mérkőzései miatt elrendelt bajnoki szünetben a csapatok felkészülési mérkőzéseket játszottak. 

Október 15. szombat NB1 12. forduló műsora

15:30 GYIRMÓT FC GYŐR - MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
18:00 SWIETELSKY HALADÁS - FERENCVÁROSI TC 
18:00 BUDAPEST HONVÉD - ÚJPEST FC 
18:00 PAKSI FC - DVSC -
18:00 VASAS FC - MTK BUDAPEST 
18:00 DVTK - VIDEOTON FC 


Vasárnap, otóber 16-án lesz az NB2-es bajnokság következő furdulója.

13:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - VÁC FC 
14:30 HR-RENT KOZÁRMISLENY - CIGÁND SE 
14:30 SOROKSÁR SC - DOROGI FC 
14:30 BUDAÖRS - SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 
14:30 SZEOL SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 
14:30 KISVÁRDA MASTER GOOD - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 
17:00 SZOLNOKI MÁV FC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 
17:00 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - CEGLÉDI VSE 
17:00 SWIETELSKY-SOPRONI VSE - ZTE FC 
17:00 PUSKÁS AKADÉMIA FC - BFC SIÓFOK  

 

Vissza a listához