MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Az MTK ellen már góllal is segítené csapatát Vaskó Tamás

Játékosunk, Vaskó Tamás a Vasas belső védője a levegő ura volt a Mezőkövesd elleni találkozón. Sokszor hatékonyan akadályozta meg a hazaiak támadásait.

Hogy látod a szombati győztes meccset?
Nem volt könnyű mérkőzés. Az időjárás, a napsütés és az elhelyezési körülmények ideálisak voltak. Bár hozzá kell tennem, hogy a pálya talaja nagyon kemény és göröngyös volt. Ezért nem tudtuk olyan gyorsan járatni a labdát, mint ahogyan szerettük volna. Úgy vélem, hogy az első játékrészben uraltuk a játékot. Volt több komoly helyzetünk, amikből egyet gólra váltottunk. Talán még egy gólt jó lett volna szerezni az első játékrészben, amivel valószínűleg előbb lezárhattuk volna a mérkőzést.

Idegenben 2-0-ra nyerni nem rossz érzés...
Szerencsére a második félidőben hamar növeltük előnyünket, és rá két percre, ha Moha (másik játékosunk Remili Mohamed)  egy picit pontosabban céloz, akkor 3-0 lehetett volna, ami úgy érzem véglegesen elvette volna az ellenfél lelkesedését. De nem baj, majd a következő mérkőzésen csapatkapitányunk betalál. A második félidő közepén a szerencse és egy nagyon jó Nagy Geri is velünk volt, aki több alkalommal megakadályozta az ellenfél gólszerzési próbálkozásait.

A gyirmótiak elleni döntetlent követően fontos győzelmet arattatok. Hogy gondolod?
A legfontosabbnak a győzelem ténye mellett azt tartom, hogy sikerült nullára lehoznunk a találkozót. A meccs előtt arról beszélgettünk az öltözőben, hogy az eredményességre mindent felteszünk. Valóban nagyon fontos volt az idegenbeli 3 pont.

Adtál egy gólpaszt  csapattársadnak, és majdnem Te is szereztél egy gólt
Ha egy kis szerencsém van, akkor nemcsak a gólpasszt megelőző fejessel járultam volna hozzá a sikerünkhöz, hanem ténylegesen betalálok fejjel. Jobbról jött be egy magas labda, ami Félixnek kicsit hosszú és magas volt, és nem látta, hogy mögötte érkezem én is, így az ő fejéről jócskán mellé ment. Nekem pont a fejemre jól jött volna, mert a kapu jobb oldala teljesen üresnek láttam. De ilyen szituációk, a túlzott akarás hevében, a játékban benne vannak. De majd akkor fogok gólt fejelni, ha szorosabb a meccs eredménye és nagyobb szükség lesz arra! Akár már az MTK ellen, szombaton!"