MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

A fordulót követően ismét az MTK Budapest az élen

A labdarúgó NB II 10. fordulójában az éllovas Kisvárda fordulatos mérkőzésen 3–2-re kikapott a Szolnoktól, az MTK azonban nem hibázott, és 5–2-es győzelmével átvette a vezetést.

LABDARÚGÓ NB II, 10. forduló

CEGLÉDI VSE–GYIRMÓT FC GYŐR 0–4 (0–3)
CEGLÉD: Mursits – Valkovszki, Nánási, Preklet, Törtei – Damásdi, Asztalos (Peszmeg Viktor, 57.), Albert I., G. Bíró, Peres (Nyilas, 75.) – Farkas J. (Szilágyi P., 59.). Virág Ákos nem kapott lehetőséget a mérkőzésen
GYIRMÓT: Sebők – Achim, Lengyel D., Lázár P., Présinger – Kiss M., Nagy P. (Varga P., 71.), Szőcs (Paku, 82.) – Kőris (Stieber A., 73.), Jano, Szalánszki.
Gólszerzők: Kőris (0–1) a 9., Nagy P. (0–2) a 42., Szalánszki (0–3) a 44., Jano (0–4) az 50. percben

BFC SIÓFOK–VÁC FC 0–2 (0–1)
SIÓFOK: Tajti N. – Szilágyi Z., Lorentz, Fehér Zs., Hidvégi Sándor (Tóth B., a szünetben), Farkas N. – Gál M., Lázár Zs. (Elek B., szünetben) – Nagy D., Petneházi – Senic (Kovács D., 62.) Opavszky Balázs nem kapott lehetőséget a mérkőzésen
VÁC: Halasi – Hegedűs Cs., Szabó N., Króner, Gulyás M. – Tóth G. – Kákonyi, Nagy R. (Búrány, 75.), Zsolnai R., Major (Durso, 55.) – Balajti (Havasi, 90.).

MTK BUDAPEST - SOROKSÁR SC 5-2 (2-1)
MTK BUDAPEST : Demjén - Bori, Balogh Béla, Gengeliczki, Deutsch - Vass P., Schäfer, Borbély (Kanta 62.), Farkas (Gera Dániel 64.) - Torghelle (Hrepka 76.) Korozmán Kevin. Baki Ákos nem kapott lehetőséget a mérkőzésen
SOROKSÁR SC: Kovács - Valencsik, Frőhlich (Pál 75.), Gyepes, Lakatos, Gárdos, Huszák, Albert, Tamási (Csillag 85.), Gyömbér, Derekas (Gera 66.)

Az MTK visszavette az első helyet a tabellán

CSÁKVÁR–BÉKÉSCSABA 0–6
Gólszerzők: Szélpál 35., Gránicz 38., Mészáros M. 43., Szatmári I. 55., Birtalan 78., 84.

KISVÁRDA MASTER GOOD–SZOLNOKI MÁV FC 2–3 (0–1)
Gólszerzők: Katona Gy. (0–1) a 43., Oltean (1–1) az 50., Horváth Z. (11-esből, 2–1) az 56., Tóth L. (2–2) a 81., Olasz D. (2–3) a 90. percben

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2–2 (1–0)
Gólszerzők: Laki B. (1–0) a 43., Hinora (öngól, 2–0) az 50., Papp M. (2–1) a 69., Gajdos (2–2) a 80. percben

SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA–KAZINCBARCIKA 0–1 (0–0)
Gólszerző: Heil (0–1) a 78. percben

ZTE–BUDAFOKI MTE 2–2
Gólszerzők: Margitics (32. perc), Ihrig-Farkas S. (49. perc), Kertész T. (89. perc), Vernes  (93. perc)

ETO FC GYŐR–BUDAÖRS 1–2
Gólszerzők: Szimcso 82., ill. Sajbán 42., Czvitkovics 50.

SOPRONI VSC - DOROGI FC 1-2 (0-1)
Gólszerzők: Szedlár (36. perc), Horváth (83. perc), Faragó (88. perc)