MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

Megverte az Újpest a Vasast, mégis az angyalföldiek örülhettek

Tegnap befejeződött a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek utolsó mérkőzése is, ahol az Újpest 1-0-ra győzött a Vasas felett, de ez az eredmény nem kedvezett a 4. kerületi csapatnak, így a Vasas készülhet az elődöntőre.

Az első negyedórában nem forogtak veszélyben a kapuk, majd a 19. percben Remili éles szögből leadott lövése a kapufán csattant. A másik oldalon Bardhi került helyzetbe kétszer is, előbb mellé emelt, majd 12 méteres kemény lövését Nagy Gergely óriási bravúrral kiszedte.

Az első félidő hosszabbításában egy jobbról érkező beadás után Andric fejelt 12 méterről a jobb sarokba.

A második félidő elején Cseke előtt adódott nagy helyzet, 14 méterről azonban mellé lőtt. A játékrész közepén a csereként beállt Gaál a kapufát találta el. A folytatásban a mindent eldöntő második gólért küzdő Újpestnél volt  a labda, nagy helyzetig viszont nem jutottak a lilák. A 78. percben Andric tüzelt 18-ról, Nagy magabiztos volt. A hajrára állandósult az újpestiek fölénye, de újabb gól már nem született, így a Vasas örülhetett.

Az első meccsen 2-1-re nyertek az angyalföldiek, így idegenben szerzett több góllal ők léptek a legjobb négy közé, ahová korábban a Ferencváros, a Mezőkövesd és a Budafok is bejutott már.

Vasas – Újpest 0-1 (Andric, 45.) REMILI MOHAMED, VASKÓ TAMÁS végigjátszották a mérkőzést, VIDA MÁTÉ csereként lépett pályára a 61. percben MOHL DÁVID végigjátszotta a mérkőzést

Továbbjutott a Vasas, 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal.

A Budafok idegenben nyert 2-0-ra, így kiejtette a Sopront. A Mezőkövesd hétgólos meccset játszott a Szolnokkal.

Szolnoki MÁV (NB II)–Mezőkövesd 3–4 (1–1)
Gólszerző: Hajba (1–0), az 5., Diallo (1–1), a 26., Pantovics (2–1), a 47., Baracskai (2–2), a 72., Berdó (3–2), a 74., Strestík (3–3), a 77., Molnár G. (3–4), a 84. percben