MTK Budapest (HUN) --> Real Murcia CF (ESP) - loan

MTK Budapest (HUN) --> Kecskeméti TE (HUN)

Kecskeméti TE (HUN) --> Pécsi MFC (HUN)

100%-os a Szpari a 3. forduló után is

A két vasárnap esti rangadón a Békéscsaba és az MTK döntetlenre (0-0) végzett, míg a Nyíregyháza örülhetett, hiszen hármat vágott a bő félórát emberhátrányban játszó Gyirmót otthonában és őrzi makulátlan mérlegét.

MERKANTIL BANK NB II, 3. forduló:

Békéscsaba1912 Előre – MTK Budapest 0–0

BÉKÉSCSABA: Ribánszki – Szélpál N., Dlusztus, Babinyecz – Pilán, Nagy S., Viczián, Mészáros M. (Szalai D., 82.) – Gránicz (Gyurján, 68.), Urbin (Eszlátyi, 61.), Birtalan.
MTK: Szentpéteri – Katona M., Balogh Béla., Gengeliczki, Deutsch – Vass P. (Bori, 76.), Borbély (Schafer, 64.), Vass Á., Takács R. (Jakab D., 69.) – Torghelle, Lencse.

Kiállítva: Katona M. (második sárga lap után) a 74. percben

Nagy csatát hozott a tegnap esti mérkőzés, ahol gól végül nem született

Boér Gábor:Jó és közönségszórakoztató mérkőzést játszottunk egy erős ellenféllel szemben. Egy hajszállal közelebb álltunk a győzelemhez, de ehhez kellett az emberelőny is. Ha ezt a szintet hozzuk a folytatásban, nem lehet gond a bajnokságban.

Feczkó Tamás:A második félidő alapján benne volt, hogy megnyerjük a találkozót. A kiállítás után viszont a Békéscsaba állt közelebb a győzelemhez. Közönségszórakoztató találkozót hozott a vasárnap derbi, sajnos gól nem született.

Gyirmót – Nyíregyháza 0-3 (Kelemen 25., Pekár 28., Rezes 69.) – piros lap: Szőcs (Gyirmót, 54.)

Csákvár – Mosonmagyaróvár 1-1 (Tar 91., ill. Tóth M. 65.)

BFC Siófok – ETO FC Győr 0–2 (0–1)

SIÓFOK: Balajcza – Szilágyi (Balogh B. B., 76.), Lorentz, Hidvégi Sándor, Farkas N. – Gál M., Lázár Zs. (Erőss, 60.) – Nagy D., Petneházi, Kovács D. (Bévárdi, a szünetben) – Elek B. Vezetőedző: Disztl László
GYŐR: Gyurákovics – Boszorád, Nagy Á., Debreceni, Rokszin – Bagi, Pongrácz – Beliczky (Zamostny, 73.), Szatmári L. (Tajthy, 85.), Szimcso – Erdélyi (Kabát P., 75.). Vezetőedző: Bekő Balázs
Gólszerző: Nagy Á. (0–1) a 29., Zamostny (0–2) a 80. percben

Disztl László:Az első félidőben kiegyenlített volt a játék, de két olyan momentum is volt, ami döntőben befolyásolta a mérkőzést: az ellenfél első találatát les előzte meg, Elek fejes gólja pedig egy szabályos párharcból született, de ennek ellenére nem adták meg. A második félidőben mindent megpróbáltunk, de az ellenfél második gólja pontot tett a játékunk végére.

Bekő Balázs:A mérkőzés nagy részében az történt, amit szerettünk volna. Stabilan védekeztünk, jó volt a labdabirtoklásunk, a rögzített helyzetek után veszélyesek voltunk. Volt egy rövid szakasz, amikor a szerencsével sem álltunk hadilábon, de megdolgoztunk a győzelemért.

Kisvárda – Zalaegerszeg 1-0 (Misic 39.)

Budafok – Soroksár 1-1 (Kovács D. 27, ill. Tamási 69.)

Szolnok – Kazincbarcika 0-0

Budaörs – Dorog 2-2 (Sajbán 46,, 88., ill. Simon A. 47., Faragó 48.)

Vác – Szeged 2011 (Borvető 78.)

CEGLÉDI VSE–SOPRONI VSE 2–0 (1–0)
CEGLÉD: Mursits – Valkovszki, Nánási (Peres, a szünetben), Preklet, Farkas A. – Albert I. – Damásdi, G. Bíró (Majoros, 91.), Törtei, Asztalos – Szabó V. (Fehér M., 74.).
Játékosaink közül Virág Ákos a mérkőzés napján lázasodott be, Peszmeg Viktor nem kapott lehetőséget
SVSE: Molnár M. – Fazakas, Sifter T., Fehér Z., Bor – Kővári Róbert, Hadházi (Garda, a szünetben), Winkler (Koronczai, a szünetben) – Varga Sz. – Horváth P. (Kokenszky, 63.), Batizi-Pócsi.
Gólszerző: Asztalos (1–0) a 12., Damásdi (2–0) a 68. percben

Kiállítva: Sifter T. (második sárga lap után) a 42. percben

Klausz László:A második félidőben láttam a fiúkon, hogy elhiszik, hogy megnyerhetik a mérkőzést és ekkor már éreztem, hogy nem lesz probléma annak ellenére sem, hogy az előjelek nem voltak kedvezőek számunkra.

Németh Szabolcs:Úgy gondolom, jobbak voltunk az ellenfélnél, még akkor is, amikor eggyel kevesebben voltunk. A fiúk mindent megtettek, hajtottak, a szívüket-lelküket kitették, hogy egyenlítsünk, de sajnos, nem sikerült.